4 veci, ktoré nesmú chýbať v elegantnej kancelárii

18.12.2018

Každá kancelária má vždy niekoľko funkcií. Jej vybavenie musí byť preto dostatočne komfortné, aby sme sa mohli ponoriť do sveta kníh alebo sústrediť na prácu. Naši hostia alebo biznis klienti nás navštevujú v kanceláriách, preto by mal priestor pôsobiť reprezentatívnym dojmom. Nesmiete ale zabudnúť na dôležitú praktickú stránku. Ani tá najelegantnejšia a najštýlovejšia kancelária nebude vhodným priestorom na prácu, ak nebude v nej potrebné vybavenie. Ako vyriešiť tento dokonalý súlad? Poradíme Vám.  

Elegantný pracovný stôl do štýlovej kancelárie - masívny drevený nábytok ešte nemá konkurenciu

Masívny drevený stôl je jedným z najdôležitejších prvkov, ktorý by mal byť vo vašej kancelárii. Prírodné drevo je najušľachtilejšou a najelegantnejšou surovinou na nábytok. Drevený nábytok má svoje jemné čaro, ktoré odzrkadľuje ručnú prácu ľudí a dodáva eleganciu do každej miestnosti. Vrchná stolová doska by mala byť dostatočne veľká, aby zaručila pohodlie na prácu a dáva priestor na pohodlné rozloženie kníh, dokumentov a elektroniky. Veľmi dôležité je tiež to, čo je pod vrchnou pracovnou doskou, to znamená, všetky druhy skriniek a zásuviek, ktoré musia byť vybavené všetkým potrebným príslušenstvom na prácu.

Drevený toaletný stolík - menšia alternatíva do menších kancelárii

Ak je vaša kancelária relatívne malá a veľký pracovný stôl by zaberal príliš veľa priestoru, môžete ho nahradiť sekretárom. Množstvo skriniek a zásuviek Vám dobre poslúži, aj keď pravdepodobne budete premýšľať aj o knižnici. Sekretáre sa vyznačujú pomerne malou štruktúrou, vďaka ktorej vyzerajú sofistikovane a jemne aj v malých priestoroch.

Knižnice, komody a truhlice - praktická strana dreveného nábytku

Hoci prudko spejeme smerom k prenosu všetkej dokumentácie na internet, stále sa nemôžeme úplne zbaviť rôznych dokumentov. Mnoho ľudí aj dnes hľadá pri svojej každodennej práci dôležité informácie v knihách. Preto by vo vašej kancelárii mali byť umiestnené aj drevená knižnica a drevená komoda, zdôrazňujúce šarm a dôležitosť Vašej kancelárie. Naša široká ponuka je veľmi zaujímavá - od malých skriniek až po pôsobivé veľké knižnice. Ak však potrebujete väčší priestor a nechcete pridať do svojej kancelárie ďalšiu skrinku, zaujímajte sa o originálne truhlice, ktoré vám umožnia pohodlne uložiť niektoré veci a zároveň slúžia aj ako plnohodnotné sedenie.

Vitrína do kancelárie - ideálny priestor na vystavenie najvzácnejších vecí


Ak ste zberateľom napríklad výnimočných kníh alebo máte špeciálnu záľubu, ktorú by ste chceli ukázať svojim kolegom, klientom a priateľom - zvážte kúpu vitríny, v ktorej všetky tieto veci vyniknú. Tento, neprávom podceňovaný, nábytok je rovnako praktický ako klasické skrine a súčasne odhaľuje svoj obsah veľmi diskrétnym spôsobom. Do priestoru vitríny si môžete umiestniť veci bez toho, aby zapadali prachom a vy by ste ho museli pravidelne utierať. Vitrína Vám poslúži rovnako dobre aj ako bar v prípade, že na tento kus nábytku nemá kancelária dostatok priestoru.