Konferenčný stolík LARA 100 cm

Novinka

Drevená koloniálna stolička s vysokým operadlom. Jej dizajn dokonale zapadá do moderného interiéru. Jednoduchosť stoličky dokonale korešponduje s bohatstvom exotického indického dreva palisander (SHEESHAM).

Toto drevo oceňujú stolári po celom svete vďaka trvanlivosti a estetickým vlastnostiam. Koloniálne stoličky sú ručne vyrábané najlepšími indickými remeselníkmi, ich kvalita ocenia aj tie najnáročnejšie osoby.

Drevený konferenčný stolík LARA, ručne vyrobený z masívneho indického dreva palisander. Prirodzená štruktúra je zvýraznená medovou farbou charakteristickou pre kolekciu LARA.

Tento nábytok v jednoduchom vyhotovení sa zmestí do každého interiéru. Krásny odtieň medovej hnedej zvýrazňuje atraktívnosť bohato štruktúrovaného palisandru.

Palisander je jedným z najťažších drevín. Nábytok z listnatých stromov sa vyznačuje zaujímavou štruktúrou, čo im dáva elegantný a bohatý vzhľad.

Na výrobu nášho nábytku sa používa iba vysoko kvalitné palisandrové drevo, aby sme zabezpečili čo najlepší vzhľad aj pri tom najmenšom detaile. Toto drevo je extrémne trvanlivé a kvalitné.

425,00 €
Please select variants first

Špecifikácia produktu:

Materiál: Palisander, lakovaný

Farba: Medový

Rozmery (šírka, výška, dĺžka): 100 cm x 45 cm x 100 cm

Tento produkt vyžaduje montáž, veľkosť +- 5 cm.

Po dokončení objednávky cena dopravy je počítaná podľa vzdialenosti, váhy a rozmerov objednaného tovaru a oznámená zákazníkovi.